Hemen Teklif Alın

 
   
   
 
 
web tasarım

Hakkımızda

alva grup

 

ALVA Grup 2011 yılında dijital mecrada yerini almış, hizmet veren ve hizmet alanları buluşturan KimYaparKi.com, 24 Saatte Teslim mottosuyla Hızlı Web'i ve kalifiye eleman yetiştirmek üzere Pixel Media Academy hizmetlerini ve farklı 2 E-Ticaret girişimini bünyesinde barındıran bir çatı firmadır.

ALVA Grup E-Ticaret, Grafik Tasarım, Prodüksiyon, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi ve Web Tasarım hizmetlerini sunuyor.

Önceliğimiz çalıştığımız firmaların dijital ortamlarda en iyi sonucu almalarını sağlamaktadır. Çalıştığımız firmaların güncel gelişmelerden ve kendi faydalarına olacak yeni çalışma methodlarınızdan bahsederek çalışmalarının olumlu yönde ilerlemesini sağlıyoruz.

ALVA Grup bünyesinde hizmet veren tüm çalışma arkadaşlarımız müşterilerimizin aldıkları hizmetlerde maksimum verimi elde edebilmeleri için özveriyle bir aile bütünlüğü içerisine çalışmaktadır. Çalışanlarımızın huzuru ve mutluluğu önceliğimiz olduğu gibi çalıştığımız firmaların da aldıkları hizmetlerde sorun yaşamamaları birinci önceliğimizdir.

ALVA Grup olarak İnternet'e bizimle adım atın, kaliteli hizmetle tanışın.

ALVA Grup

Evrensel Çözümler